Parkinsona\'s Slimība

vesel?bu, dz?vesveidu, vesel?bas apr?pes

Jūsu sirds ir orgāns, kas sūkņi asinis pa visu ķermeni. Galvenais mērķis Ajūrvēdas Pacakges ir atrast saikni starp prātu un ķermeni. Tas palīdz, lai novērstu nopietnu slimību iekļūšanu organismā. Šī ārstniecības metode ir teikts, lai stiprinātu prātu un ķermeni un veido spēcīgu saiti starp diviem. Tas palīdz līdzsvarot trīs Pitta, Vatha un Kapha Došas. Jaunākām sievietēm ar olnīcu disfunkcija var būt lielāks risks saslimt ar sirds un asinsvadu slimībām. Tur var būt daudzi iemesli ir nieru mazspēja, piemēram, sirds slimības, rētu aknas vai aknu mazspēja, dehidratācija, infekcijas, nekontrolētu cukura diabētu, nieru akmeņi, narkotiku un alkohola lietošanu, asins receklis nieres, utt. Noslēpumainā, poliolike slimība, kas skārusi 414 cilvēkiem, lielākoties maziem bērniem—visā Amerikas savienotās Valstis, jo 2014. gadā notiek laikā, kad valsts veselības aprūpes sistēmā jau ir pārāk noslogoti.

Pat tad, ja jums ir pietiekami veseli un padarīt saprātīgu virzību uz jūsu veselības un fitnesa mērķiem, jūs joprojām saskaras ar problēmām, pa ceļu, kas ir jāatrisina. Viens no labākajiem veidiem, kā jūs varat atrisināt problēmas, jūs sejas, kā jūs mainīt savu dzīvesveidu, lai būtu veselīgākas ēšanas paradumiem, vairāk kustību, un pozitīva, spēcīga domāšana ir veikt solījumus, ko jūs darīt, lai sevi vēl tālāk: izveidot līgumus ar sevi. Pētnieki analizēs zarnu veselību cilvēkiem ar Alcheimera slimību, lai redzētu, uzturs var būt nozīme vadošā uzvedības un psiholoģiskas slimības simptomi. Par to, lai mums būtu labāka izpratne par minētās slimības mums vispirms ir saprast pamatus negatīvo cilpa, kas darbojas normālu un veselīgu suni. Hipofīzes rada hormonu, kas ir minēta kā ACTH, kuras degvielas virsnieru dziedzeris, kas rada glikokortikoīdu hormoni, kas nepieciešami darbībai daudzu sistēmu organismā. Kad kaut kas noiet greizi ar hipofīzes vai virsnieru dziedzera procesus, kuru rezultātā pārprodukcija glikokortikoīdu Kušinga slimību, tad attīstās.

Jānis bija dzīvojuši vienā mājā viņš bija, jo viņš bija 5, kam ir iedzimta to, kad viņa vecāki nomira pēkšņi, kad viņam bija 20, - viņš vēl bija dzīvs mājās, kamēr viņš devos uz koledžu. Viņš arī bija to pašu kaimiņi un to pašu darbu (bija tur strādāja nepilnu darba laiku, bet koledžā, tad turpinājās pēc studiju beigšanas). Viņš bija precējies un bija divi bērni. Bet, lielākā daļa, nekas nebūtu mainījies, Jāņa dzīvi. Tātad, viņš attiecina viņa augsts asinsspiediens un astmu, kā daļa no novecošanās. Ņemot vitamīna papildināt var mazināt personas risku sirdslēkme. E vitamīns ir tiešām laba, ar zemāku risku.
Alternatīva Veselības Bagātinātāji piedāvā produktu ar nosaukumu Super Kardio Programma; tas apvieno divus nozīmīgus soļus, lai labāka sirds un asinsvadu veselību. Sirds atbalsts ir Koenzīms Q10, hawthorne ekstrakts, citrusu bioflavonoid, un vitamīns E, lai atbalstītu veselību jūsu sirds.

Slavenā herbalists, piemēram, Dr. Džons Kristofers, Dr. Jensen un Paavo Airola, VISI uzskatīja, ka galvenais iemesls, lielākā daļa slimību ir netīrs zarnu. Par Merck Manual, medicīnas nozares standarta tekstu, diagnostikai un slimību ārstēšanai, stāsta mums, ka resnās zarnas deģenerācija pieaug satraucošā ātrumā. Sirds Fonds ir valsts līderis pētījumus par iemesliem, ārstēšanu un profilaksi, sirds slimības un saistītām slimībām. Vairāk nekā 87% no pieaugušajiem, kas slimo ar diabētu, ir liekais svars vai aptaukošanās.

4 nav skaidrs, kāpēc cilvēkiem ir liekais svars, visticamāk, lai attīstītu šo slimību. Tas var būt, ka liekais svars izraisa šūnu izmaiņas, padarot tās izturīgas pret hormons insulīns.

Insulīna veic cukuru no asinīm uz šūnām, kurās tā tiek izmantota enerģijas. Ja persona ir insulīna izturīgs , cukura līmeni asinīs, nevar uzņemt šūnas, kā rezultātā augsts cukura līmenis asinīs. Turklāt šūnas, kas ražo insulīnu, ir jāstrādā papildus grūti, lai mēģinātu, lai saglabātu cukura līmeni asinīs normāli. Tas var izraisīt šīs šūnas pakāpeniski neizdoties.

Centers Slimību Kontroles un Profilakses (CDC) ir valsts vadošajiem sabiedrības veselības aģentūra", kas veltīta dzīvības glābšanu un veselības aizsardzību Amerikāņi. CDC tur Amerikā, droši kontrolējot slimību uzliesmojumiem; pārliecinoties, ka pārtikas un ūdens, ir drošas; palīdzēt cilvēkiem izvairīties no nāves cēloņiem, piemēram, sirds slimības, vēzis, insults un diabēts; un strādā visā pasaulē, lai mazinātu draudus nācijas veselībai. Ja valsts veselības drošības draudi, šķiet, CDC, iespējams, nav zināt, uzreiz, kāpēc un cik daudz cilvēku ir skārusi, bet aģentūra ir pasaules klases ekspertiem, lai uzzinātu, kādi ir to, ka cilvēki slimo, un ko darīt par to.
B pielikums sniedz provinces uzraudzības gadījumu definīcijas visām slimībām, sabiedrības veselības nozīmi. Liekais svars un aptaukošanās, var palielināt risku, ka daudzas veselības problēmas, piemēram, diabēts , sirds slimības un dažu vēža. Ja jūs esat grūtniece, lieko svaru var izraisīt īstermiņa un ilgtermiņa veselības problēmas, vai jums un jūsu bērnam.