Self Uzlabošanas Izstrādājumi

vesel?bas pulsa darbojas

Ja jums ir atkarīgais un neizdodas atmest smēķēšanu, ņemot vērā milzīgo veselības ieguvumus, kas nav smēķēšana var padarīt jūsu atrisinātu spēcīgāka. Nepareiza veida vai līmeņa labās un sliktās baktērijas zarnās, vai zarnu dysbiosis, var sekmēt šo procesu ārkārtas imūnsistēmas stimulācija. Pētniecības atbalsta liela iespēja, ka šāda stimulācija var būt pastiprina mijiedarbību ar baktērijām, kam ir pārtikas lectins. Tiek uzskatīts, daži, ka tas var vēl vairāk pasliktināt gut traumas un autoimūnām slimībām. Šis pēdējais jēdziens arvien populārāks un atzīšana, ko ārsti viens veids, kā higiēnas teorija. Tas ir spekulējis, ka mūsu zarnu baktērijas ir kļuvušas mainīt paaugstinātas higiēnas un vairāk par antibiotiku lietošanu un to, ka šī parādība var spēlēt nozīmīgu lomu pieaug saslimstība ar autoimūnām slimībām, piemēram, cukura diabētu, artrītu un hronisku zarnu slimību, piemēram, krona slimība, un kairinātu zarnu sindroms.

Čūlainais kolīts (UC), kas attiecas uz slimību, kas odere no zarnas (resnās zarnas) kļūst iekaisuši. Tas notiek jebkurā vecumā.

Slimība var būt saistīta ar visu kolu (pancolitis), tikai taisnās zarnas (čūlainais proktītu) vai, biežāk, kaut kur starp abiem. Summa resnās zarnas ietekmē parasti prognozē slimības smagumu. Slimība parasti sākas taisnās zarnas vai taisnās zarnas un sigmoid colon (apakšējā resnās zarnas), bet galu galā var izplatīties pa visu vai daļu no resnās zarnas. Pacientiem ar čūlainais kolīts, čūlas un iekaisums iekšējā odere no zarnas izraisīt simptomus, sāpes vēderā, caureja, un taisnās zarnas asiņošana. Piemēram, krona slimība, citas kopējo IBD, čūlainais kolīts var būt sāpīga un kaitīga, un dažkārt var radīt dzīvībai bīstamas komplikācijas. Čūlainais kolīts ir reta slimība, ar sadārdzinājuma par vienu personu uz 10 000 Ziemeļamerikā. Slimības mēdz būt vairāk izplatīta ziemeļu rajonos.

Veselībai, kā definēts Ajurvēda ir ne tikai nav slimību. Swastha ir pozitīvs valsts multi-slāņu labklājību. Katrā līmenī, mūsu būtības ietekmē un atspoguļo citiem. Laimīgs, apmierināts prātā projektiem veselības organismā. Mīlestība, uzticība un līdzjūtība ir jāizstrādā, ja jums ir, lai būtu veselīga. Mūsdienu neiropsihiatrija ir atklājuši īpašas neuropeptides, kas saistīti ar prieka un laimes, ka sazināties ar ķermeņa triljoniem šūnu. Tāpat, veselības, prāta un emociju atkarīgs no miesas veselību. Fiziskās toksīnus un sliktas gremošanas sabojāt garīgo gremošanu, radot garīgu toksīnus, piemēram, bailes, dusmas, alkatība, pieķeršanās, skaudība, un spriedums. Veco sakot, ka "ķermenis ir templis gars" ir faktiska realitāte. Firma (kā veselīgi) struktūra "uzņēmumi-" ahamkara un viņa atgriezeniskai, projicējot veselības vērā to.

Padarīt punktu, lai noskaidrotu, ko vielām ir personīgās kopšanas produktus, ka jūs izmantot regulāri.
Apsveriet savu šampūnu, kosmētikas, dezodoranta, mitrinātājs, matu lakas, ķelne, losjons, dušas želeja, nagu laka, nagu lakas noņēmējs, zobu pasta un skūšanās krēms. Šie produkti var saturēt kaitīgas ķīmiskas vielas, piemēram, parabēnus (meklē vārdu paraben" minēts kā piedēklis beigās ilgu vārdu sastāvdaļu saraksts), un ftalātu (kas dažkārt tiek minēta kā dibutilortoftalāti vai diethylhexyl vai dažreiz vienkārši smaržas"). Šīs vielas var imitēt hormonu, un tie ir saistīti ar atsevišķiem vēža veidiem. Viņi arī var ietekmēt attīstību zīdaiņiem un bērniem. Ftalāti var atrast vinila grīdas segums, plastmasas pārtikas iepakojuma, dušas aizkari, un bērnu rotaļlietas. Pievērsiet uzmanību, lai vielas, kas nonāk tiešā saskarē ar ādu, piemēram, krāsas audumu un ķīmisko vielu auduma mīkstinātājs un veļas mazgāšanas līdzekļiem.

Lai gan tur ir plaukstoša ķermeņa darbu, kas mēģina analizēt jēdziena slimību - kā mēs redzēsim pēc brīža - citi teorētiķi strīdu izredzes veiksmīgai jēdziena analīze slimību. Švarcs (2007) apgalvo, ka biomedicīnas zinātņu nepiekrītu vispārējs jēdziens par slimību, kas ir pietiekami saskaņotas jāanalizē. Viņš iesaka redzot ierosināto analīzes, kā ieviest jaunas koncepcijas slimības, kas ir saistītas ar esošo izmantošanu, bet tas nav saistošs. Koncepcijas tāpēc ieviesa var strādāt uz dažiem jēdzieniem, bet citiem nav, un dažādas koncepcijas slimību varētu būt nepieciešams dažādiem medicīniskiem mērķiem. Hesslow (1993) norāda, ka slimības nav interesanti teorētisko vienību medicīnā un nav nozīmes, lai lielākā daļa klīnisko lēmumus.

Šīs izmaiņas ir vērstas uz to, kā uzlabot pacienta stāvokli, un nav nepieciešams, lai atkarīgs no sprieduma, slimība.